KITOS UŽDANGOS

SPA DOME ORLANDO SMALL

Ši uždanga puikiai tinka masažinėms SPA vonioms arba pasislėpti nuo didelio vėjo ar lietaus. Puikiai tarnauja kaip mini valgomojo patalpa, kurioje galima sustatyti lauko baldus, o esant reikalui, ir šildytuvą. Uždangos stoge įmontuotas stoglangis vėdinimui.

SPA DOME ORLANDO LARGE

Didesnio diametro bei aukščio uždanga nei SPA DOME ORLANDO SMALL, kurioje daug daugiau vietos. Idealiai tiks jei masižinė SPA vonia yra didesnė. Jei masažinė vonia mažesnė - šalia tilps arbatos staliukas ir kelios kėdės. Uždangos stoge įmontuotas stoglangis vėdinimui.

SPA SUNHOUSE

Tai prailginta ORLANDO tipo uždanga. Puikiai tinka pastatyti spa masažinei voniai, o kitame gale tilps standartinio dydžio staliukas su keturiomis ar penkiomis kėdėmis. Karštomis dienomis galima ne tik plačiai praskleisti uždangos segmentus, bet ir atidaryti stoge įmintuotą stoglangį. Žvarbiu oru uždangos viduje oras įšyla nuo saulės spinduliavimo net ir apniukusią dieną. Esant reikalui, papildomai galima pastatyti dujinį ar elektrinį šildytuvą.

SPA GRAND SUNHOUSE

Tai padidintas SPA SUNHOUSE uždangos variantas. Daug daugiau erdvės ir galimybių. Telpa didelė masažinė vonia, pietų stalas ar net keli gultai pailsėti išlipus iš SPA vonios. Uždanga labai patogi naudoti, nes patekti į ją galima iš bet kurios pusės- segmentai nusistumia į šoną. Stoge įmontuotas stoglangis vėdinimui. Modelis puikiai tinka naudoti kaip parodinė erdvė ar prekybos aikštelė parodose, mugėse.